Головна » Життя школи

  •  

     15 лютого 2022 року у спортивному залі Шаргородської районної гімназії відбулися змагання з волейболу серед юнаків  у рамках Гімназіади серед учнів закладів загальної  середньої освіти  Шаргородської міської ради .  У змаганнях приймала участь і команда юнаків нашої школи:  Кукса Віталій (капітан команди) , Бондар Володимир , Попов Андрій, Мазур Євгеній – учні 11класу,  Боднарук Кирило та Боднарук Даниїл- учні 9 класу.  У наполегливій боротьбі  команда виборола призове ІІІ місце. Вітаємо! "Посилання на фотоальбом"

    14 грудня  2021 року на базі Шаргородського будинку дитячої та юнацької творчості Шаргородської міської ради  в рамках міського  мистецького фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії»  відбувся міський конкурс солістів-вокалістів та читців «Зіркова мрія – 2021» за трьома за віковими категоріями: молодша група  (1– 5 класи); середня  група  (6 – 9 класи); старша група  (10 – 11 класи). Всі юні таланти  нашого закладу освіти, що взяли участь у Конкурсі,  здобули призові місця.
    Учасниками від Слободо-Шаргородського ЗЗСО І-ІІІ ступенів в номінації «Вокал» були Олійник Єлізавета (3клас), Магдалюк Катерина та Боднарук Кіріл (9клас); в номінації «Художнє читання» Міхайлова Єва(3клас), Ковбасюк Карина(6клас), Боднарук Кіріл(9клас),  Бойченко Тетяна(10клас). 

     

     

     

    Напередодні новорічних свят всі в очікуванні дива та подарунків. Учнівський колектив Слободо-Шаргородського закладу вирішив зробити приємний сюрприз для воїнів, які зараз знаходяться в зоні ООС та передати їм частинку свого тепла та вдячності за їхню нелегку службу. Подарунком до свята стали продукти харчування, які допоможуть урізноманітнити  зимовий раціон бійців.
     
    Дякуємо за захист територіальної цілісності та безпеки і віримо, що мир обов’язково настане.

     

     

    Споконвіку українки носили хустку, яку вважали оберегом, що символізував любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм.

    7 грудня учні нашої школи взяли участь у флешмобі "Берегиня вроди – українська хустка" та представили свої фото з цим істинно народним атрибутом. "Посилання на фотоальбом"

     


     

    Окрасою нашого закладу є музейна експозиція, яка несе величезний потенціал у вихованні учнів, допомагає формувати любов до Батьківщини, дбайливо ставитися до всього, що дісталося від попередніх поколінь. Це дозволяє ростити громадянина на дійсному матеріалі, на історії та подіях свого села та школи. Напередодні Дня Збройних сил України вчитель історії Гешур Любов Дмитрівна провела екскурсію для своїх вихованців, учнів 8 класу. Метою екскурсії стало патріотичне виховання підростаючого покоління та розширення знань учнів про героїв нашої Батьківщини, які захищали і захищають її від ворогів а також популяризація військової служби серед молоді."Посилання на фотоальбом"

     

     

     

    Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Хоч раз побувавши в ролі волонтера, дуже важко відмовитися в подальшому від цього заняття. Це стає для людей способом життя. У час, коли наша країна перебуває у  надскладній ситуації, коли порушено територальну цілісність, підірвано економіку, а серед простих людей панує нерозуміння і розбрат, саме наша активна громадська позиція, небайдужасть та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання – це запорука успіху.

    Напередодні Міжнародного дня волонтера у нашій школі була проведена  акція «Подаруй солдату свято» та «Лист-привітання воїнам АТО». Для наших доблесних воїнів було  зібрано і передано волонтерам пакунки із солодощами, овочами, теплими речами,  а найголовніше - дитячі малюнки та листи. Те, чому українські захисники радіють найбільше. Сподіваємося, що ці малюнки та листи стануть своєрідними оберегами для наших воїнів і підтримають їх у важку хвилину.

    Адміністрація закладу та педагогічний колектив щиро вдячні  учням та їхнім батькам, які долучилися  до цієї благодійної акції.

     

    1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНіДом. "Посилання на відео"

     

    Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Світова історія досі не знала такого жахливого винищення народу, яке на сьогодні з повним правом можна назвати геноцидом – злочином проти людства. 1933 рік – незагоєна рана України. Її народ нищили фізично і духовно, і навіть важко уявити, скільки сили йому знадобилося, щоб вижити, вистояти, не зникнути з лиця землі…

    Класні керівники Слободо-Шаргородського ЗЗСО провели для учнів години спілкування «Голод 33-го-біль душі і пам'ять серця», «Пекуча сльоза українського народу». В шкільній бібліотеці протягом тижня діти переглядали книжкову виставку «Голодний 1933-й», лідери учнівського самоврядування працювали над створенням газети «Голодомор» та оформленням інформаційної стіни «Невиплакані сльози».

     

    Тиждень толерантності. Посилання на відео