Головна » Новини

 • Невиплакані сльози України до дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

   

  Зважаючи на трагічну реальність та важливість усвідомлення історичних подій, учнями 10-го класу Слободо-Шаргородського ліцею було проведено виховний захід,  де ми згадуємо 90-ту річницю геноциду, злочину, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом проти українського народу у 1932–1933 роках. Голодомор, викликаний штучно голодною політикою, став несправедливим вбивством мільйонів невинних життів.

  Ми зобов'язані не лише вшановувати пам'ять жертв геноциду, а й протистояти будь-яким спробам повторення подібних трагедій. Нехай це стане закликом до об'єднання та мирного співіснування, щоб майбутні покоління не знали подібних трагедій.

   


   

  30.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та Свободи

  В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

  Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року

  Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  Вже другий рік поспіль День гідності та свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення РФ, яке розпочалося 24 лютого 2022 року. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.

  хоч і минуло 10 років, але прагнення українців повернутися до європейської родини лише зміцнилось, і Українська держава впевнено рухається до повноправного членства в ЄС, «як і тоді, за вільне майбутнє вільної країни сьогодні борються наші захисники й захисниці».

  І в цей день учні 8 класу Слободо-Шаргородського ліцею провели цікаву подорож сторінками історії , чим нагадали всім присутнім про складний тернистий шлях українського народу у боротьбі за власне майбутнє.

  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день дитини

  Щороку 20 листопада в день річниці прийняття Конвенції про права дитини Україна відзначає Всесвітній день дитини.

  Для світової спільноти це свято є символом братерства, взаєморозуміння та підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей, і своєрідним нагадуванням дорослим – усі діти світу гідні зростати у турботливому родинному середовищі, бути захищеними від жорстокого поводження та насильства, мати непорушне право на життя, освіту, право на здоров’я і належну медичну допомогу, право на ім’я та громадянство.

  В цей день Томчук О.О., класний керівник 3 класу Слободо-Шаргородського ліцею, провела для діток початкових класів цікавий та пізнавальний захід. Дітки 3 класу з радістю показали свою майстерність та вправність.

  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень толерантності

  16 листопада 1995 року держави-члени ЮНЕСКО ухвалили Декларацію принципів толерантності, яка серед іншого підтверджує, що толерантність є не поступкою, а розумінням мультикультурності нашого світу, проявом поваги та терпимості. Всі люди за своєю природою різні, але рівні у правах.                Толерантність – риса цивілізованого суспільства. Тому що люди, які хочуть жити в гармонії та порядку, ніколи не ображатимуть, принижуватимуть чи будуть завдавати шкоди людині з протилежними поглядами. У розвинених країнах високий рівень толерантності: ніхто не обмежує свободу волі іншого через те, що не погоджується з чужим світоглядом. Якщо всі країни дійдуть високого рівня толерантності, то зменшиться кількість конфліктів на тлі релігій, національних інтересів, культурних відмінностей.

  Тому під гаслом "ДО СЕРЦЯ ЙДЕ ЛИШ ТЕ, ЩО ЙДЕ ВІД СЕРЦЯ…" у Слободо-Шаргородському ліцеї плідно пройшов тиждень толерантності. Багато було заплановано та зроблено , щоб виховати в наших учнях толерантність.

   

  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Заходи до дня психічного ( ментального здоров'я)

  10 жовтня в Слободо- Шаргородському ліцеї проводилися заходи до дня психічного ( ментального) здоров`я. Метою яких було  створення умов для збереження і розвитку психічного здоров'я учасників освітнього процесу у ліцеї.

  Перед соціальним педагогом стояло завдання підвищити рівень обізнаності про психічне здоров'я; познайомити учасників тематичного дня зі способами подолання негативних емоцій; представити альтернативні способи проведення змін/динамічних пауз під час навчального процесу; формувати навички саморегуляції, релаксації; формувати позитивний образ класного колективу.


  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Благодійні акції ЗСУ допомагай- перемогу наближай

  Війна, яка триває в нашій країні, згуртувала українців і спонукала кожного робити все можливе заради наближення Перемоги. З початку повномасштабного російського вторгнення учні та колектив  нашої школи намагаються приймати участь у різноманітних заходах та акціях під гаслом "ЗСУ допомагай-  перемогу наближай"

  Мета проведення акцій– зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України.

  Наприкінці червня з ініціативи благодійного фонду «ОВЕС» стартувала всеукраїнська акція зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів.  Треба зауважити що  дана акція водночас розв’язує дві проблеми – екологічну та соціальну.

  Також вже другий рік поспіль у нас  проводиться акція «Каштани для ЗСУ», в рамках якої усі охочі можуть збирати плоди каштанів, доставляти їх у визначені пункти, які в подальшому відправлять на переробку задля виготовлення ліків.

   

  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9
  Всього новин: 52