Головна » Новини

 • Новорічні святкування

  Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули.

  Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учнями нашої школи було підготовано казкову атмосферу -  прикрашена  новорічна ялинку, актова зала сніжинками, гірляндами та іграшками. А напередодні новорічних святкувань кожен клас виготовив новорічний виріб, які потім доречно поєдналися із новорічною ялинкою. Окрасою залу став сніговик, який виготовили учні 9Б класу разом із своїм класним керівником Стратієм О.Г. 

   Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. І чарівне  дійство завітало і до учнів нашої школи.

   

  09.01.2024 | Aдмін | Читати далі

  День української хустки

  День української хустки — свято неофіційне, але його відзначають 7 грудня. Уперше день української хустки відзначили у 2019 році, з того часу свято має щорічний характер.

   День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками. 

  Тому щороку українки діляться родинними історіями хусток, унікальними орнаментами та передають одна одній цінні знання.

  Щоб не забувати свою історію та традиції  учні 7 Слободо-Шаргородського ліцею в цей день провели цікавий та пізнавальний захід. До флешмобу долучилися також і інші класи.


   

  09.01.2024 | Aдмін | Читати далі

  День Святого Миколая

  День Святого Миколаянайулюбленіше свято дітей. Цей день діти завжди чекають з особливим нетерпінням, бо це означає, що кожен обовязково отримає солодощі та подарунки. Ось і цього року 6 грудня в Слободо-Шаргородському ліцеї відбулося святкове привітання дітей з Днем Святого Миколая. 

  На зображенні може бути: 14 людей та люди навчаютьсяНа зображенні може бути: 14 людей та люди навчаються

  На зображенні може бути: 8 людей

  09.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  "Пісню заспівай -ЗСУ допомагай" до Міжнародного дня волонтера

  5 грудня світ відзначає Міжнародний день  волонтера. 1859 рік вважають роком започаткування волонтерського руху . Саме  тоді було  створено Міжнародний комітет Червоного Хреста, організацію, яка працювала на волонтерських засадах і надавала першу медичну допомогу полоненим та пораненим. Девізом волонтерів усього світу є: Зрозуміти! Допомогти! Підтримати! В Україні волонтерство запрацювало з новою силою під час революції Гідності та бойових дій на Сході. На нашу землю  прийшла  біда. Війна…,АТО.., хоч як би ми це називали, але сьогодні вона одна на всіх. За тисячами військових на фронті стоїть армія волонтерів, яка забезпечує бійців практично всім: медикаментами, одягом, військовим спорядженням.

  В цей складний час для країни  учні Слободо-Шаргородського ліцею разом із педагогами та батьками  намагаються  брати участь у різноманітних акціях та хоч якось допомогти нашій країні пришвидшити перемогу, зробити те, що в наших силах. І сьогодні, в цей день, день волонтера, ми теж спробували себе у ролі волонтерів та  провели  пісенний конкурс карооке  «Пісню заспівай - ЗСУ допомагай».  Зібрані кошти ( 5950 грн) плануємо витратити на закупівлю теплих речей для військових. До акції долучилися батьки учнів 5 класу та передали 2600 гривень.


   

   


  06.12.2023 | Aдмін | Читати далі

  Невиплакані сльози України до дня пам’яті жертв голодоморів та політичних репресій

   

  Зважаючи на трагічну реальність та важливість усвідомлення історичних подій, учнями 10-го класу Слободо-Шаргородського ліцею було проведено виховний захід,  де ми згадуємо 90-ту річницю геноциду, злочину, вчиненого комуністичним тоталітарним режимом проти українського народу у 1932–1933 роках. Голодомор, викликаний штучно голодною політикою, став несправедливим вбивством мільйонів невинних життів.

  Ми зобов'язані не лише вшановувати пам'ять жертв геноциду, а й протистояти будь-яким спробам повторення подібних трагедій. Нехай це стане закликом до об'єднання та мирного співіснування, щоб майбутні покоління не знали подібних трагедій.

   


   

  30.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  День Гідності та Свободи

  В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

  Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року

  Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  Вже другий рік поспіль День гідності та свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення РФ, яке розпочалося 24 лютого 2022 року. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.

  хоч і минуло 10 років, але прагнення українців повернутися до європейської родини лише зміцнилось, і Українська держава впевнено рухається до повноправного членства в ЄС, «як і тоді, за вільне майбутнє вільної країни сьогодні борються наші захисники й захисниці».

  І в цей день учні 8 класу Слободо-Шаргородського ліцею провели цікаву подорож сторінками історії , чим нагадали всім присутнім про складний тернистий шлях українського народу у боротьбі за власне майбутнє.

  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10
  Всього новин: 56