Головна » Новини

 • День вишиванки 2024 року

  Щорічно у травні українці відзначають яскраве та самобутнє свято День вишиванки, присвячене нашому національному одягу. День вишиванки 2024 року втретє пройде за умов повномасштабної війни, що підвищує важливість свята. Ця дата поєднує українців, прославляє нашу культуру, виховує любов до національних символів.
  І у нашому, Слободо-Шаргородському ліцеї плідно пройшов цей день. Зранку учні доєдналися до Національної руханки в вишиванках «Дякуємо ЗСУ». Потім 4 класники провели танцювальний флеш моб, який підтримали всі учні ліцею. На завершення створили емблему дня із прапором та вишитими рушниками.
   
   

  20.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  12 травня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН.

  Серед усіх форм життя на Землі є одна, від якої залежать усі живі створіння на планеті, включаючи людину. Без неї не було б життя на Землі. І це створіння -– рослина. Існує багато видів рослин. Перерахувати їх усіх було б неможливо. Тільки подумайте, що лише ліси займають понад 30 відсотків поверхні суходолу Землі, і це навіть не включає луки, сади, джунглі, савани та інші наземні середовища існування. 12 травня - МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН.
  Учні нашого ліцею не оминули дану подію. Класні керівники провели виховні години а дітки намалювали малюнки присвячені даній темі. Організовано виставку дитячих робіт, багато цікавої літератури, створено червону книгу рослин нашої області. А ще ліцей відвідали представники Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області.

  20.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом

  Цього року Україна вперше відзначає 8 травня як День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років. І третій рік поспіль відзначає його в умовах повномасштабної збройної агресії Росії. Сучасна війна також супроводжується жахливими воєнними злочинами з боку російської армії та політично-військового керівництва РФ.
  Учні Слободо-Шаргородського ліцею здійснили покладання квітів біля пам'ятника та вшанували хвилиною мовчання всіх загиблих. Стратій Григорій Петрович, у своєму виступі, нагадав про трагічні події минулих років.
   

   
  20.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  Підсумки І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").

  Підсумки І етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл"("Джура").

  

  05.05.2024 | Aдмін | Читати далі

  Волейбол між командами вчителів та збірною учнів ліцею.

  Що в роботі вчителя може бути важливіше, ніж любов до дітей , дружні стосунки та співпраця з вихованцями. Одним із чинників, що сприяє цьому є створення позитивного емоційного простору з використанням різноманітних засобів. Ми обрали товариську зустріч з волейболу між командами вчителів та збірною учнів ліцею. Безліч чудових емоцій + фізичне навантаження - ось результат нашої зустрічі! Ну і, звичайно, 3:1 на користь вчителів. Сподіваюсь наступні такі матчі завершаться перемогою наших дорогих вихованців!!!

   

  28.04.2024 | Aдмін | Читати далі

  Чорнобиль 26 квітня

  26 квітня - День пам'яті жертв Чорнобильської катастрофи, однієї з найстрашніших катастроф за всю історію ядерної енергетики. 26 квітня 2024 року відзначаються 38-мі роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці.

  28.04.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: «1» 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  Всього новин: 72