Головна » Новини

 • День Гідності та Свободи

  В Україні 21 листопада відзначається День гідності та свободи.

  Його встановлено указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь початку цього дня двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року

  Саме 21 листопада 2013 року відбулися перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

  Вже другий рік поспіль День гідності та свободи відзначається на тлі повномасштабного вторгнення РФ, яке розпочалося 24 лютого 2022 року. Україна знову бореться за свою свободу та незалежність, захищаючись від агресора.

  хоч і минуло 10 років, але прагнення українців повернутися до європейської родини лише зміцнилось, і Українська держава впевнено рухається до повноправного членства в ЄС, «як і тоді, за вільне майбутнє вільної країни сьогодні борються наші захисники й захисниці».

  І в цей день учні 8 класу Слободо-Шаргородського ліцею провели цікаву подорож сторінками історії , чим нагадали всім присутнім про складний тернистий шлях українського народу у боротьбі за власне майбутнє.  26.11.2023 | Aдмін

  Вернутись назад