Головна » Новини

 • Заходи до дня психічного ( ментального здоров'я)

  10 жовтня в Слободо- Шаргородському ліцеї проводилися заходи до дня психічного ( ментального) здоров`я. Метою яких було  створення умов для збереження і розвитку психічного здоров'я учасників освітнього процесу у ліцеї.

  Перед соціальним педагогом стояло завдання підвищити рівень обізнаності про психічне здоров'я; познайомити учасників тематичного дня зі способами подолання негативних емоцій; представити альтернативні способи проведення змін/динамічних пауз під час навчального процесу; формувати навички саморегуляції, релаксації; формувати позитивний образ класного колективу.


  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Благодійні акції ЗСУ допомагай- перемогу наближай

  Війна, яка триває в нашій країні, згуртувала українців і спонукала кожного робити все можливе заради наближення Перемоги. З початку повномасштабного російського вторгнення учні та колектив  нашої школи намагаються приймати участь у різноманітних заходах та акціях під гаслом "ЗСУ допомагай-  перемогу наближай"

  Мета проведення акцій– зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України.

  Наприкінці червня з ініціативи благодійного фонду «ОВЕС» стартувала всеукраїнська акція зі збору пластикових кришечок для подальшої переробки на протези для воїнів.  Треба зауважити що  дана акція водночас розв’язує дві проблеми – екологічну та соціальну.

  Також вже другий рік поспіль у нас  проводиться акція «Каштани для ЗСУ», в рамках якої усі охочі можуть збирати плоди каштанів, доставляти їх у визначені пункти, які в подальшому відправлять на переробку задля виготовлення ліків.

   

  26.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень протидії булінгу

  З     16.09.2023 - 20.09.2023   проводився Всеукраїнський тиждень з протидії булінгу в школі.  Протягом якого соціальним педагогом  та класними керівниками були проведені  просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу (цькування). Учні почули інформацію про види булінгу, міри покарання, навчилися  відрізняти булінг від звичайного конфлікту. Найбільш цікавими були  круглий стіл:  «Що робити коли тебе ображають?», Антибулінговий  урок: «Не цькуй!», Психологічна вправа «Хмарина слів», день компліментів …

      

  23.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Заходи до Дня Захисника та Захисниць України в Слободо

  До Дня захисника та захисниць України в Слободо-Шаргородському ліцеї  було проведено ряд тематичних заходів метою яких було  сприяння національно-патріотичному вихованню дітей та учнівської молоді, популяризації героїзму військового подвигу, вшанування мужності та героїзму захисників та захисниць України. Найбільш цікавими були  години спілкування «Герої нашого краю» , квест «Ми роду козацького діти, землі української цвіт», круглий стіл на тему: «День захисника України – свято вшанування мужності та героїзму українського народу», Книжкова виставка «Козацькому роду нема переводу».    

  А ще   організовано благодійну солодку ярмарку,  кошти з якої підуть на потреби військовослужбовців нашого села.

    .

   
   

   

  22.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський фізкультурно-оздоровчий захід«Challenge Fest»

  3 жовтня серед учнів Слободо-Шаргородського ліцею був проведений  Всеукраїнський  фізкультурно-оздоровчий захід  «Challenge Fest». Учні школи активно приймали участь в цікавих та різнопланових естафетах. Розпочався захід привітанням директора та хвилиною мовчання. Потім був Флешмоб -руханка та безліч естафет, в яких діти із задоволенням приймали участь.

   

  22.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Солодкі подарунки для воїнів

  В цей нелегкий для України час  ми всі намагаємося зробити свій внесок у перемогу, адже навіть найменша пожертва є важливою для її наближення у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Тому у  Слободо-Шаргородському ліцеї часто проводяться  різнопланові акції, які хоч трішки допоможуть нашим захисникам.  Акція «Солодкий подарунок воїну» проводиться довготривалий період. Учні школи приносять  солодощі, каву, чай, інші необхідні речі для поранених військових. Все зібране що п`ятниці відправляється в госпіталь у місто Дніпро.

  22.10.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12
  Всього новин: 72