Головна » Новини

 • Я люблю Україну

  Сьогодні , 11.03.2024 року, учні Слободо-Шаргородського ліцею на базі Шаргородського БДЮТу змагалися із Копистиринською гімназією у інтелектуальній грі  

  «Я люблю Україну», яка проводилася  серед навчальних закладів Шаргородської територіальної громади. Наша команда «Патріоти» здобула перемогу на даному етапі. Дякуємо нашим розумним учням та ЗСУ за можливість провести даний захід.

   
   
   

   

  15.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  Кобзар і Україна

  05.03.2024 в міській бібліотеці-філії для дітей було проведено відбірковий загально-міський конкурс читців «Кобзар і Україна». У якому наші  ліцеїсти прийняли активну участь. 

  -  Із віршами   Шевченко «Дівичії ночі»  та Л. Григоренко уривки з твору «Жили собі люди…» виступила Осадчук Каріна учениця 9Б класу;

  - Із творами Т. Шевченко «Вітер з гаєм розмовляє…» та Вікторія Невідомська «Нам невідної всіх їх імена…» виступила Боднарук Єлізавета, учениця 6 класу;

  - Вірш Т. Шевченко «І золотої й дорогої…» зачитала Гереш Віра , учениця 6 класу.

       Щира подяка Осадчук Каріні за зайняте ІІ місце та учителю української мови та літератури Войцехівській  С.О. за активну участь у підготовці даних дітей.


  15.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  Проліски надії

  29.03.2024 року на базі Шаргородського БДЮТу, відбувся відбірковий етап, обласного фестивалю учнівської та вчительської творчості «Проліски надії -2024» із метою виявлення талановитої творчої молоді, підтримки та стимулювання її професійного розвитку.

  Учні Слободо-Шаргородського ліцею взяли участь у цьому конкурсі та виступили у таких номінаціях: «вокальне мистецтво» та «інструментальне мистецтво».

  • У номінації «Вокальне мистецтво» виступили Боднарук Єлізавета Ігорівна та Гереш Віра Олегівна з піснею «Гей, соколи»;

  • У номінації «Вокальне мистецтво» виступили Крупляк Даша Анатоліївна та Шуляк Дар`я  Василівна з піснею «Українська лють»
  • У номінації «Інструментальне мистецтво» зіграв на акардеоні  Огороднік Артем Анатолійович «Молдавський народний танець»

  Дякуємо нашим ЗСУ за можливість брати участь у заходах! 🇺🇦🇺🇦🇺🇦

   

  15.03.2024 | Aдмін | Читати далі

  Два роки незламності

  24 лютого 2022 р. у четвер о 3:30 ранку росія віроломно розпочала повномасштабне вторгнення на територію України. 

  Сьогодні, 24 лютого 2024 р. – субота,  731 день війни в Україні — друга річниця початку повномасштабного вторгнення. Наші захисники і захисниці щодня роблять усе можливе, щоб зовсім скоро в Україні пролунала пісня Перемоги!

  Своєю збройною агресією росія розв’язала першу в XXI ст. континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом».

   

  Вже 2 роки ми протистоїмо повномасштабному вторгненню ворога. Хоча загалом російсько-українська війна триває вже 10 років поспіль. Ми боремося за свою незалежність та національну ідентичність.

   

  Мужність, самовіддача й завзяття військових, медиків, волонтерів і звичайних українців вкотре доводять нашу єдність.

  У цей трагічний день учні Слободо-Шаргородського ліцею провели загальношкільний захід  «Два роки незламності» де згадали події, які відбувалися протягом цих років та з чого все починалося. Віддали шану всім хто загинув захищаючи рідну землю та  згадали загиблих земляків. 

  Воюємо! Працюємо! Переможемо!

  25.02.2024 | Aдмін | Читати далі

  Новорічні святкування

  Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули.

  Новий рік - це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року  ми всі знову починаємо вірити в казку, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання. А щоб ці бажання справдилися,  учнями нашої школи було підготовано казкову атмосферу -  прикрашена  новорічна ялинку, актова зала сніжинками, гірляндами та іграшками. А напередодні новорічних святкувань кожен клас виготовив новорічний виріб, які потім доречно поєдналися із новорічною ялинкою. Окрасою залу став сніговик, який виготовили учні 9Б класу разом із своїм класним керівником Стратієм О.Г. 

   Зимові свята люблять і діти, і дорослі. Усі ми чекаємо від них подарунків, веселого настрою, а головне — чудес. І чарівне  дійство завітало і до учнів нашої школи.

   

  09.01.2024 | Aдмін | Читати далі

  День української хустки

  День української хустки — свято неофіційне, але його відзначають 7 грудня. Уперше день української хустки відзначили у 2019 році, з того часу свято має щорічний характер.

   День хустки символізує об’єднання жіночих поколінь, передавання хустки від матері до доньки як цінності, плекання українських традицій та звичаїв. У давнину хустка символізувала оберіг та була обов’язковою для носіння заміжніми жінками. 

  Тому щороку українки діляться родинними історіями хусток, унікальними орнаментами та передають одна одній цінні знання.

  Щоб не забувати свою історію та традиції  учні 7 Слободо-Шаргородського ліцею в цей день провели цікавий та пізнавальний захід. До флешмобу долучилися також і інші класи.


   

  09.01.2024 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12
  Всього новин: 72