Головна » Новини

 • Нас єднає Україна

     З 21 по 25 січня у школі проходив тиждень «Нас єднає Україна». Під час проведення тижня по класах пройшли тематичні виховні години до Дня Соборності України «Є у нас одна країна – то прекрасна Україна», тематичні п’ятихвилинки «Визначні дати в історії України. День Злуки УНР та ЗУНР». До Дня Соборності України та 100-річчя проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки , класний керівник 5 класу Гешур Л.Д. провела загальношкільний захід «Україна є, була і буде». У шкільній бібліотеці діяла книжкова виставка «Любіть Україну, як сонце любіть…».  Учні 10-11 класів переглянули фільм «Бій під Крутами».

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Новий рік 2019

  Захоплююче відбулося  святкування Новорічного свята. Учні з задоволенням грали, співали, танцювали, розповідали вірші. Старшокласники підготували концертну програму «Новорічний вечір - 2019». Одинадцятикласники порадували глядачів веселими сценками, запальними танцями, чудовими піснями.  Закінчилося свято  новорічною дискотекою.                За кошти спонсорів, ними стали голови фермерських господарств «Врожайне» та «Агро-Дар» Дідик А.П., Дідик С.П. придбано новорічні подарунки.  Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, проявили увагу, спритність, ерудованість у конкурсах та вікторинах.

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Святкування Святого Миколая

  З 17.12 по 21.12 насичено та цікаво проходив Тиждень Святого Миколая. Розпочали тиждень лідери учнівського самоврядування із конкурсу на краще оформлення класної кімнати. Протягом тижня діти готували виставку картинок-побажань на наступний рік,

  вітали учнів школи та фермерські господарства.

   

   

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  Привітання з Новим роком від О.Білозір

  Привітання з Новим роком від О.Білозір

   

  22.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  26.10.2018. Ярмарка

  Представники учнiвського самоврядування «Світанок» провели благодійний ярмарок «Душі людської доброта». З самого ранку до школи йшли батьки та діти з різними смаколиками. Вони готували їх разом, що згуртовувало родини. Діти не просто принесли випічку, торти, печиво, а прикрасили столи, вигадали цікаву упаковку. Були в продажу вареники, піца та інші страви. Традиційно осінній ярмарок є благодійним. Усі кошти від продажу - йдуть на якусь добру справу. Загалом вдалося зібрати 4480 гривень. 200 гривень  виділили на подарунки на Новий рік дітям з особливими потребами. 2420 гривень на придбання стенду «Веселкова країна» для учнівського самоврядування. Ми пишаємося нашими дітьми, які мають великі серця та беруть участь в таких заходах. Вони вчать їх бути небайдужими, активними, милосердними, формують в дітях активну громадянську позицію. А також дякуємо батькам наших учнів, які відгукнулися та підтримали дітей, готували їм пригощання на ярмарок. 

   

   

  20.02.2019 | Aдмін | Читати далі

  12.10.2018.Конкурсна програма для старшокласників Козацькі забави (9-11кл)

  З метою розвитку військово-патріотичного виховання, спортивної підготовки дітей, умінь та навичок, необхідних майбутньому захиснику Вітчизни, почуття гордості за історичне минуле українського народу, Ясинецька С.І. підготувала вечір для старшокласників «Козацькі забави». На свято було запрошено учасників АТО, колишніх учнів нашої школи Крикуна Андрія та Мельника Богдана.

   

  19.02.2019 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12
  Всього новин: 72